Philips ZOOM! Nite White ACP 16% 3 x 2,4 ml OBJEDNÁNÍ MOŽNÉ JEN PRO ORDINACE A DENTÁLNÍ HYGIENISTY S PLATNÝM IČ UVEDENÝM V OBJEDNÁVCE

Kód: Z01436 Z01436-1 Z01436-2 Zvolte variantu
Značka: Philips
809 Kč 2 427 Kč 4 045 Kč od 809 Kč 668,60 Kč bez DPH 2 005,79 Kč bez DPH 3 342,98 Kč bez DPH od 668,60 Kč bez DPH
Pouze pro přihlášené
Varianta
Možnosti doručení

OBJEDNÁNÍ MOŽNÉ JEN PRO ORDINACE A DENTÁLNÍ HYGIENISTY S PLATNÝM IČ, KTEŘÍ JSOU REGISTROVÁNI A SCHVÁLENI V NAŠEM VELKOOBCHODNÍM PROGRAMU.

Jaké jsou podmínky a jak se registrovat zjistíte zde.

Domácí bělení pro pacienty, kteří preferují bělení v noci. Není vyloučeno ani jeho použití přes den - důležité je dodržet čas aplikace v návodu.


Možné objednat samostatné balení - možnost použít slevový kupon

nebo v AKCI 3+1 zdarma či 5+2 zdarma - na zboží v akci není možné použít dodatečný slevový kupón.

Detailní informace

Detailní popis produktu

!!!Z NAŘÍZENÍ VÝROBCE!!!

OBJEDNÁNÍ MOŽNÉ JEN PRO ODBORNOU VEŘEJNOST
(NAPŘ.: ORDINACE A DENTÁLNÍ HYGIENISTY).

OBJEDNÁVKU JE MOŽNÉ PROVÉST NA ESHOPU,
NEBO MŮŽETE OBJEDNÁVAT NA
INFO@LANTINA.CZ / +420 721 217 474

Aplikace pouze po konzultaci se svým ošetřujícím lékařem či dentálním hygienistou.


Hlavní vlastnosti produktu

Díky zařízení Philips Zoom NiteWhite® je váš sebevědomý a zářivý úsměv nejen bělejší, ale také zdravější. A protože se bělení provádí večer doma, je bělejší úsměv také praktický a časově flexibilnější jako nikdy předtím.

Domácí bělení Philips Zoom NiteWhite® je jediným systémem domácího bělení, který v sobě kombinuje sílu ACP, dusičnanu draselného a fluoridu, čímž nabízí nesrovnatelnou ochranu zubní skloviny a úlevu citlivým zubům. Aktivní bělící složkou je karbamidperoxid vodíku, který se rozkládá déle a je proto vhodnější pro noční bělení.

Pro zachování maximálního účinku gelu jsou reakční látky uchovávané odděleně v patentované duální stříkačce a k jejich smíchání dochází až v okamžiku aplikace. Výrobek obsahuje maximální možnou koncentraci, kterou není třeba uchovávat v lednici a která zároveň splňuje regulaci EU (NW 16% KP = 5.79% PV).

HLAVNÍ SHRNUTÍ

  • 3 ks stříkaček (2,4 ml) vystačí na 9 aplikací
  • nutný již vlastnit nosič vytvarovaný zubním specialistou
  • není nutné uchovávat v ledničce
  • mátová příchuť
  • Výsledky bělení: maximální výsledky za 7–14 dní, bělejší zuby za 3 dny
Feature_Philips-30713399-F400043705-FIL-global-001 Feature_Philips-6798333-F400044246-FIL-global-001
Zdravější a silnější sklovina Váš úsměv může být viditelně bělejší
Philips Zoom NiteWhite je systém pro domácí bělení zubů, který nabízí trojnásobný účinek: zajistí vám zářivý úsměv, hladké a lesklé zuby a poradí si s jejich citlivostí. To znamená, že váš úsměv bude zdravější, protože bělení probíhá prostřednictvím vylepšení skloviny, která bude po ošetření hladší a lesklejší. Díky ošetření Philips Zoom NiteWhite může být váš bílý úsměv viditelně bělejší velmi rychle: maximálních výsledků dosáhnete během jednoho či dvou týdnů.
Feature_Philips-30656867-F400082850-FIL-global-001 Feature_Philips-60153502-F400069580-FIL-global-001
Osvědčená bezpečnost a účinnost pro zuby a dásně V rámci doporučení a dohledu zubního specialisty
Ošetření Philips Zoom NiteWhite je podpořeno studiemi, které prokázaly jeho bezpečnost a účinnost při aplikaci na zuby a dásně. A jelikož toto ošetření musí doporučit váš zubní specialista, můžete si být jistí konzistentními výsledky a bezpečností veškerých plomb nebo korekčních výplní, které případně máte. Ošetření Philips Zoom NiteWhite vám doporučí zubní specialista, který na ně také dohlédne. Máte tedy jistotu, že se jedná o nejlepší a nejzdravější volbu pro vaše zuby.
usmevy aplikace
14 milionů úsměvů a stále přibývají další Provádějte bělení doma podle vlastního plánu
Ošetření Philips Zoom NiteWhite patří do oblíbené řady ošetření Philips Zoom, představující jedničku v profesionálním bělení z hlediska požadavků pacientů – důvěřuje jí již více než 14 milionů lidí. Jejími autory jsou lidé, kteří vytvořili i jiné oblíbené výrobky, například Philips Sonicare a BreathRx, a jejichž cílem bylo dodat zdraví vašemu úsměvu. Ošetření Zoom NiteWhite vám umožní bělit zuby v době, kdy se vám to nejlépe hodí. Stačí si nasadit nosič na jednu nebo dvě hodiny v noci nebo přes noc, podle toho, jaké složení vám doporučí zubní specialista. A pokud jeden den vynecháte, nedělejte si starosti. Program můžete zahájit a pozastavit tak, aby vyhovoval vašim zaneprázdněným dnům.
odlitek
Dokonale padne vašemu úsměvu
Pomocí zařízení Philips Zoom NiteWhite vám zubní specialista připraví přizpůsobený nosič na bělení, který dokonale padne obrysům vašich zubů. Takže získáte stejně zářivé výsledky pro celý úsměv!

 

Přípravek je vhodný pro pacienty, kteří preferují nošení nosičů s přípravkem v noci. Čím vyšší je koncentrace přípravku, tím rychleji bude bělicí gel působit. Je potřebné dodržet aplikaci v délce 4-6 hodin či přes noc.

První známky bělení lze očekávat během 3 nocí, dobré výsledky během 7 nocí, optimální výsledky za 10-14 dní.

Aplikace: SNADNÁ! Důkladně si vyčistěte zuby. Naplňte nosič kapkami gelu v místě každého zubu. Přiložte na zuby na dobu dle návodu k použití. Po každém bělení si vyčistěte zuby.

Upozornění: Obsahuje hydrogen peroxide. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc. Není určeno osobám mladším 18 let. K zajištění dostatečné bezpečnosti by měla být první procedura provedena dentálním specialistou - produkt je proto možné prodat pouze dentálním specialistům.

Shrnutí produktu
  • Účel: Domácí bělení, které je možné používat po doporučení zubního lékaře (pro pacienty nákup možný pouze v ordinaci)
  • Hlavní přísady: karbamidperoxid vodíku, ACP, dusičnan draselný, fluorid
  • Poznámka: aplikaci musí vždy doporučit ošetřující lékař, u kterého je možné přípravek zakoupit
  • Obsah: 3 ks stříkaček (2,4 ml s bělícím gelem), návod pro pacienta
Složení produktu

Propylene Glycol, Water (Aqua), Glycerine, Dicetyl Phosphate (AND) Cetearyl Alcohol (AND) Ceteth-10 Phosphate, Carbamide Peroxide, Hydrogen Peroxide, Potassium Nitrate, Silica, Hydroxypropyl Cellulose, Mentha Piperita, Sodium Saccharin, Eugenol, Calcium Nitrate, Sodium Phosphate, Sodium Fluoride, Potassium Hydroxide, Calcium Carbonate

Obsahuje: 5,79% Hydrogen Peroxide equivalent, 16% Carbamide Peroxide

Doplňkové parametry

Kategorie: Ordinační bělení zubů
Obsah: 3x2,4 ml
Značka: Philips

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.