Dokážeme doručit zboží do druhého dne?

Jestli doručíme zboží do druhého pracovního dne závisí na několika aspektech. Přiblížíme Vám, za jakých podmínek dokážeme objednávku doručit do druhého dne.

Čas provedení objednávky

Obecně jsme schopni objednávku expedovat ještě ten den, pokud objednávku, ve které je všechno zboží fyzicky skladem, obdržíme do 09:00. Svoz dopravcem u nás na prodejně probíhá od PO-PÁ mezi 09:30-10:30.

Volba dopravce

Nejrychlejší a zároveň i nejvýhodnější je zvolení doručení do výdejního místa Zásilkovna.cz. Dle pozitivních zkušeností objednávka doručena do druhého dne od předání do přepravy na cílové výdejní místo.

Další možností je doručení přímo na adresu společností PPL, které ale dle našich zkušeností trvá většinou D+1. Doručeno druhý den po svozu z našeho skladu. Více se dočtete v článku zaměřeném na možnosti dopravy.

Volba platby

A v neposlední řadě také záleží na zvolené platební metodě. Objednávky zaplacené úspěšně online platební metodou jsou obratem potvrzené a je možné je odeslat. Dále také objednávky s platbou na dobírku je možné expedovat obratem.

Zdržením je v tomto případě čekání na platbu klasickým bankovním převodem, kdy je platba potvrzena zpravidla až následující pracovní den.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.