Vážení zákazníci, z důvodu bezpečnostních opatření ze strany Zásilkovny.cz jsme dočasně zakázali možnost zasílání na dobírku - potenciálně rizikový platební styk. Opatření má chránit Vás, kurýry přepravních společností i pracovníky výdejních míst. Děkujeme za pochopení.

Sterillium med 500 ml

Kód: Z01986
256,20 Kč –29 %
Sterillium med 500 ml
256,20 Kč –29 % 183 Kč 151,24 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Dostupné náhrady můžete nalézt v sekci dezinfekce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sterillium med 500 ml

Velmi příjemný pro pokožku s výrazným zvlácňujícím efektem. Komplexně účinný na obalené viry. Účinnost na norovirus. Pro operační sály i lůžková oddělení.

Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci - bez ohledu na dostupnost vody a umývadla. Pro všechny oblasti se zvýšenými nároky na hygienu, např. ve zdravotnictví a průmyslu, v domácí péči o pacienty, staré lidi a malé děti, při domácí dialýze. Chrání před infekcemi při cestování a ve veřejných prostorech. Sterillium med neobsahuje barviva a parfemační přísady, proto je zvláště vhodné pro uživatele s citlivou pokožkou.

Složení:

100 g roztoku obsahuje: Účinné látky: Etanol 85,0 g. Další přísady: Butan-2-one, glycerol 85 %, tetradecan-1-ol, propan-1-ol, aqua purificata.

Sterillium med je baktericidní (včetně Listeria spp. a Salmonella spp.), fungicidní na kvasinky (Candida albicans), tuberkulocidní (Mycobacterium terrae), virucidní na obalené viry (včetně HBV, HIV, HCV). Navíc Sterillium med je účinné proti adeno -, polio-, rota-, vaccinia-, noro- viru, ptačímu a lidskému chřipkovému viru.

Podle DIN EN 455-1 a standardu ASTM D5151 je Sterillium med kompatibilní s medicínskými rukavicemi vyrobenými z latexu, nitrilu avinylu.

Oblasti použití:

Sterillium classic pure je určeno pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je to přípravek vhodný k použití ve všech oblastech se zvýšenými požadavky na hygienu.

  • ve všech nemocničních odděleních
  • ve funkčních oblastech (operační sály, jednotky intenzivní péče, infekční oddělení)
  • v terapeutických místnostech
  • v ambulancích
  • v laboratořích, pracovištích domácí péče, úklidových službách
  • v ordinacích všech odborností
  • při domácí péči o pacienty, staré lidi a malé děti
  • při domácí dialýze
  • v průmyslu (farmaceutická a kosmetická výroba, zpracování potravin)

Aplikujte dostatečné množství dezinfekčního přípravku do dlaně, aby byla všechna místa na rukách důkladně a kompletně navlhčena. Dezinfekční přípravek pečlivě vtírejte po dobu 30 sekund na všechna místa pokožky. Zvýšená pozornost musí být věnována konečkům prstů a palcům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Obsah: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.